ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

DANİŞMENT BOSCH SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Bosch Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Bosch Beyaz Eşya Servis, Bosch Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Hayat bir çok sıkıntılarla doludur. Beyaz eşya sıkıntıları da bunlardan bir tanesi. Bir an önce halledilmesi gereken önemli bir sorundur beyaz eşya sıkıntıları. Çünkü hayatımızın devam etmesinde günümüzde modern çağda beyaz eşyalar oldukça mühim yer tutmaktadır. DANİŞMENT BOSCH SERVİSİ olarak bu tür sıkıntılarınızı çözmek için var gücümüzle efor sarf ediyor bir an önce sizi dertlerden kurtarmak için çalışıyoruz.

Ustalarımız yıllardır sektörün içinde yer alan işinin piri kişilerden oluşmaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra ustalarımız kısa sürede makinenize bakacak sorunlarınızı en kısa sürede halledecektir. Sonra çamaşırlarınız, bulaşıklarınız, ısınma sorunlarınız ortadan kalkacak ve artık huzurlu bir yaşam sizleri bekleyecektir. DANİŞMENT BOSCH SERVİSİolarak sizlere bunu vaat ediyoruz.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek hizmetteki kalite ve farkımızı beyaz eşyalarınızda göreceksiniz. DANİŞMENT BOSCH SERVİSİ yılların verdiği tecrübe ve özgüven ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyor. Ustalarımız kaliteden taviz vermeyen çalışmaları ile sizlerin gönlüne girecek bizleri oldukça beğeneceksiniz.

 

BÖLGELER