ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

AKTEPE BOSCH SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Bosch Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Bosch Beyaz Eşya Servis, Bosch Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Beyaz eşyasız bir yaşam düşünebiliyor musunuz? Kombiniz bozuk ama ısınmadan yaşama devam ediyorsunuz. Veya çamaşır makineniz bozuldu ama çamaşırlar dağ gibi olmasına rağmen bekliyorsunuz. Veya bulaşık makinenizden istediğiniz performansı almakta güçlük çekiyorsunuz. Servis gerektiren birçok sorunla baş başasınız. İşte tam burada AKTEPE BOSCH SERVİSİ olarak hizmet veriyor. Her türlü arızayı en kısa sürede en etkin biçimde çözerek yüz güldürüyoruz.

Kendi başınıza çözüm üretmeniz oldukça güçtür. Çünkü makinenin belkide ummadığınız şekilde kartsal problemleri veya dışarıdan gözükmeyen içerisinde problemleri olabilir. Ve kendi başınıza çözüm üretmeniz oldukça güçtür bu durumda. AKTEPE BOSCH SERVİSİ olarak bizlerle iletişime geçmeniz hem sizin hem de makinenin sağlığı açısından iyi olacaktır. 

Sitemizden bizimle iletişime geçerek en kısa sürede en etkin çözümleri elde edebilirsiniz. Ustalarımız tecrübe kazanmak için uğraşan değil yıllardır sektörün içinde yer alan sorunları kısa sürede görüp çözebilecek kapasitede etkili kişilerdir. AKTEPE BOSCH SERVİSİ oldukça kaliteli hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir. 

BÖLGELER