ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

ÇANKAYA KEKLİK PINARI BOSCH SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Bosch Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Bosch Beyaz Eşya Servis, Bosch Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsinizHayatın bize neler çıkaracağını bazen öngöremiyoruz. Ve olmadık sıkıntılar başımıza gelince ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Beyaz eşyalarda bizim için oldukça önemli eşyalar. Onlarsız yaşamın hep bir yönü eksik kalıyor. Ve onların arızaları da bizim hemen çözüm arayışına itiyor. İşte böyle durumlarda siz değerli müşterilerimizin dertlerini çözmek için ÇANKAYA KEKLİK PINARI BOSCH SERVİSİ olarak hizmet veriyoruz. Teknik servis, bakım, onarım gibi beyaz eşyalarınızın ihtiyacı olan her türlü hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kombileriniz, çamaşır makineleriz, bulaşık makineleriniz ve benzeri her türlü beyaz eşyalarınızla ilgili problemlerinizi çözmek için ÇANKAYA KEKLİK PINARI BOSCH SERVİSİ  olarak varız. Bizimle iletişime geçerek en kısa sürede dertlerinize arızalara son verip makinelerinizin eski haline geldiğini göreceksiniz.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek servisimizin kaliteli hizmetlerine şahitlik edebilirsiniz. Arızalarınızın en kısa sürede bitmesini istiyor ve kaliteli ustalar tarafından makinelerinizde başka sorunlar oluşturmadan bir tamir onarım servis hizmeti istiyorsanız.ÇANKAYA KEKLİK PINARI  BOSCH SERVİSİ olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli ve başarılı hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizlerleyiz.

 

BÖLGELER